středa 12. března 2014

Seznámení s novým Fordem Kuga

Nový Ford Kuga je bez nadsázky nejpromyšlenější vůz kategorie SUV značky Ford. Inovativní výbava Fordu Kuga pozvedává styl a techniku vozů SUV na zcela novou úroveň a ostatní vozy nechává daleko za sebou.


Nový Ford Kuga je doslova nabit technologiemi, díky kterým je jízda ve městě i v terénu snazší a pohodlnější. Inteligentní systém pohonu všech kol se okamžitě přizpůsobuje terénu a jízdním podmínkám. Systém Active City Stop automaticky aktivuje brzdy při nízkých rychlostech, aby zabránil srážce. Funkce Ford SYNC umí číst textové zprávy a umožňuje vám ovládat přehrávání hudby, ovládání telefonu a další funkce pomocí hlasu. Nový Ford Kuga se rovněž pyšní inovativním bezdotykovým ovládáním pátých dveří.

nový Ford Kuga
Ilustrační foto - nový Ford Kuga

Špičkové technologie a design

Špičkovou technologii skvěle doplňuje moderní sportovní design Fordu Kuga. Masivní boky mu dávají charakteristický robustní vzhled, který je doplněn elegantní zadní částí. Čisté linie vozu jsou vylepšeny prémiovými designovými prvky, jako hluboce zapuštěné kontury, stylizovaný zadní difuzor v chromovaném vzhledu, nebo střešní lišty s nízkým profilem. Také interiér vozu byl promyšlen a navržen stejně pečlivě jako exteriér. Anatomicky tvarovaná sportovní sedadla, palubní deska s měkčeným povrchem, unikátní středová konzola na dolní části palubní desky a precizní spínače, přístroje a ovládací prvky, to vše je výsledkem prvotřídní kvality při návrhu a výrobě.

Ford Kuga i pro nejnáročnější podmínky

Ford Kuga počítá s jízdou v nejnáročnějších podmínkách. Proto je zcela zásadní, aby dosahoval nejvyšší možné úrovně bezpečnosti. Využívá k tomu inteligentní systém ochrany, elektronický stabilizační program, a systém Active City Stop, spolu s dalšími inovativními bezpečnostními a asistenčními systémy. Toto vysoké zabezpečení ochrany zajistilo Fordu Kuga získání maximálního počtu pěti hvězdiček v ohodnocení při testech od nezávislé evropské organizace Euro NCAP.

Žádné komentáře:

Okomentovat